To była nasza wczorajsza kolacja bo z oknem było 43°C. Nic nadzwyczajnego bo to bardzo proste danie ale nie próbowałam wcześniej takiego połączenia i jest pyszne i bardzo orzeźwiające.
Gotowany burak bardzo drobno pokrojony doprawiam sola, pieprzem Baskowie czyli Piment d'Espelette i odrobina octu balsamicznego z Modeny. Na to daje zmiksowanego ogórka - bez pestek doprawionego również sola i Piment d'Espelette. Na wierzchu lyzeczka ubitej na słono śmietanki. Wszystko polane dobra oliwa z oliwek. Do tego pajda chleba i jest super!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz